Pro řízení vozidel

Pro řízení vozidel

Provoz na silnicích houstne a na náš zrak jsou kladeny vysoké nároky. Na místě je pomoc v podobě speciálních brýlových čoček pro řidiče, které ovlivňují náš komfort vidění. Našim řidičům doporučujeme speciální brýlové čočky z plastového a nerozbitného materiálu, které jsou lehčí a odolnější vůči tříštění, které by mohlo (např. při autonehodě) vést k fatálnímu poškození očí.

Na brýlových čočkách doporučujeme nanesení kvalitních antireflexních vrstev. Díky těmto vrstvám snižujeme tvorbu odlesků, snižujeme únavu očí, zvyšujeme propustnost pro viditelné světlo, což řidiči ocení při řízení za zhoršených světelných podmínek, obzvláště za šera a v noci při míjení protijedoucích vozidel pohlcuje oslnění od světlometů protijedoucích vozidel.

Za slunného počasí doporučujeme brýlové čočky XPERIO. Tyto polarizační brýlové čočky poskytují ochranu proti UV A a UV B záření. Polarizační filtr odstraňuje nepříjemné oslňující světlo odražené od vodorovných ploch – mokré silnice, čelní sklo, vodní hladina apod. Též umožňuje přirozené a nezkreslené barvy. Nabízíme v barevné škále stálého zabarvení v hnědé, šedé a šedo-zelené variantě.

V našich pobočkách Vám nabízíme samozabarvovací brýlové čočky DRIVEWEAR. Tyto čočky se přizpůsobí světelným podmínkám kolem nás.

Jak fungují? Za denního světla se tyto čočky za čelním sklem auta zatmaví do měděného odstínu, který účinně pohlcuje přebytečné světlo a umožňuje správné rozpoznání dopravní signalizace.

Pokud je venku ostré slunce čočky dosáhnou nejtmavšího zabarvení pro maximální komfort a ochranu zraku před intenzivním slunečním zářením.Čočky se zabarví až na 85%.

Při zhoršených světelných podmínkách je-li zataženo, mají tyto čočky vysoce kontrastní žlutozelený odstín, který zvyšuje kontrast a rozjasňuje barvy. Polarizace nanesená na těchto čočkách zabraňuje oslnění, které negativně ovlivňuje vidění.

Všechny brýlové čočky  jsou v nabídce i v dioptrické variantě. Zavítejte do našich poboček, rádi Vám poradíme a na vlastní zrak vyzkoušejte ze široké škály nabídek.

Těšíme se na Váši návštěvu


    [su_menu name="Brýlové čočky" class=""]