O nás

O nás

Zhoršilo se Vám vidění?
Oční optika Jiří Srna je zde pro Vás.

Vyřešíme váš problém. Pomůžeme Vám, ať jste nebo zatím nejste nositelem brýlí či kontaktních čoček.

 

Strategie

Naší strategií je nabízet kvalitní produkty a spolehlivé služby na vysoké odborné úrovni s nevšední péčí a za korektní ceny. Nesnažíme se Vás nalákat na fiktivní slevy a akce.

Garantujeme Vám, že za Vaše peníze dostanete nejlepší produkty a služby.

 

Dodavatelé a značky

Portfolio dodavatelů a nabízených značek ovlivnily naše zkušenosti z praxe. Naší prioritou je kvalita produktu, módní trendy a následný záruční a pozáruční servis. Vyberete si jak z výrobků renomovaných značek, tak i z kvalitních výrobků prověřených neznačkových dodavatelů.

 

Vzdělání

Všichni naši zaměstnanci jsou vzdělaní profesionálové v oboru oční optika a optometrie, kteří se pravidelně aktivně účastní odborných seminářů a školení, a někteří z nás sami přednáší a školí ostatní kolegy.

 

Pojišťovny, benefity, platební karty…

Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice. Akceptujeme platby SODEX PASS, UNIŠEK, TICKET a dalších. Samozřejmostí je platební terminál pro všechny běžné platební karty: VISA, MasterCard, JCB, atd. Akceptujeme také poukázky a karty od společností Benifity,a.s. a Benefity Plus.

 

Platební karty -Šeky

 

Sponzoring

Naše společnost je partnerem domova pro seniory a úzce spolupracuje dětskými domovy v celé České republice.

Reference

Spolupráce na akcích a módních přehlídkách a účast na natáčení filmů natáčených v ČR. Našimi zákazníky je také celá řada veřejně známých osobností, jejichž reference naleznete na jiných místech v internetu, protože chráníme jejich soukromí.

 

Historie

Společnost založil pan Jiří Srna v roce 1991 po sametové revoluci privatizováním provozovny na Hradčanské, který byl v minulosti součástí bývalého státního podniku Oční optika s.p. V roce 2008 jsme otevřeli další pobočku na Praze 8 – Ďáblicích

 

   [su_menu name="Podstránka" class=""]